Субота, 23.09.2023, 09.04.33

Електронна газета "Березове диво"

Краща шкільна електронна газета України у 2012 р. (ХV Національний конкурс шкільних газет), Призер міжнародних конкурсів у 2013-2015 рр. (у номінації "ІТ проект" Міжнародних конкурсів-фестивалів дитячо-юнацької журналістики «Прес-весна на Дніпрових схилах»)

Головна | RSS
Меню
Міні-чат
А звідки Ви до нас завітали?

Краще фото (перегляди)


Краще фото (оцінки користувачів)


Краще фото (коментарі користувачів)


Головна сторінка » 2016 » Вересень » 26 » Підсумки VIII Міжнародного фестивалю педагогічних інновацій
Підсумки VIII Міжнародного фестивалю педагогічних інновацій
10.06.44

Днями в Черкасах завершився VIII Міжнародний фестиваль педагогічних інновацій, який зібрав кращий досвід освітян з Білорусі, Грузії, Казахстану, Литви, Молдови, Польщі та 22 областей України. До числа переможців потрапили троє представників Хмельниччини:

- Атаманюк Наталія Василівна, учитель початкових класів  спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №8  Хмельницької міської ради Хмельницької області.

- Опанасюк Сергій Вікторович, методист відділу освіти, молоді та спорту, культури та туризму Берездівської сільської ради  Хмельницької області.

- Пугач Олена Дмитрівна, методист районного методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Ізяславської райдержадміністрації Хмельницької області.

Організатором фестивалю виступає Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників за сприяння Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» та  Міністерства освіти і науки.

Всього, відповідно до рішення журі Фестивалю, переможцями визначено 105 учасників, які представили найкращі роботи, що презентують результати досліджень сучасного змісту освіти, авторські методики, технології, інноваційні методи та форми роботи, моделі навчального та виховного процесів, управлінської діяльності.

Зміст і тематика, представлених на фестиваль творчих доробків, засвідчили, що інноваційний пошук педагогів пов’язаний з актуальними питаннями навчально-виховної та управлінської діяльності, а також - з підвищенням професійної майстерності педагогічних працівників.

На завершення заходу відбулося нагородження переможців VІІI Міжнародного фестивалю педагогічних інновацій. Дипломи переможцям вручали в. о. директора ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» Юрій Іванович Завалевський та директор Інституту проблем виховання Національної академії педагогічних наук України Іван Дмитрович Бех. 

У ході фестивалю для його учасників відбулися наукова студія Івана Дмитровича Беха на тему «Виховна гуманістична парадигма в освітній практиці», науково-методичні студії «Модель навчального закладу як стратегія його інноваційного розвитку», «Лялькотехніка в моральному вихованні дошкільників», «Життєзнавство в сучасній школі: від теорії до практики», «Електронна наочність для початкової школи» та майстер-класи «Технологія зцілювальних дотиків», «Методика компетентнісного навчання на засадах музикотерапевтичної педагогіки Піснезнайка».

Переможці фестивалю також змогли представити свої роботи на засіданнях, поділитись власним досвідом та дізнатись про досягнення колег-учасників фестивалю у секціях «Управлінські аспекти освітньої діяльності», «Інновації у навчальній діяльності загальноосвітнього та позашкільного навчальних закладів», «Інновації у дошкільній освіті», «Досвід виховної діяльності сучасного закладу освіти», «ІКТ як засіб підвищення якості освіти», «Інновації у післядипломній педагогічній освіті».

Справжньою окрасою фестивалю стали автобусні екскурсії у козацьку столицю м. Чигирин та авторської О. А. Захарченка середньої загальноосвітньої школи с. Сахнівки Корсунь-Шевченківської районної ради Черкаської області.

Сергій Опанасюк, с. Берездів

Категорія: Наш проект | Переглядів: 753 | Додав: berezdiv | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
1 berezdiv  
0
Статтю надруковано у газеті "Пульс" №40 від 29.09.2016 р.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі
[ Реєстрація | Вхід ]
Custom Search
Форма входу

Хмаринка тегів
Новини школи Розробки вчителів (англійська мова) Випускники Творча майстерня Довідник для учнів Особливий погляд Наша школа Книги та роздатковий матеріал Наш проект Учнівські презентації Наше село Особисті фото Спортивні новини новини Інтелектуальні змагання Розробки вчителів (виховна робота) Розробки вчителів (математика) Інтелектуальний інтернет конкурс ЗНО Літературна світлиця Оголошення та реклама відвідувачів Новини села Шкільні новини вірні збірній картинки Відеотека
Пошук
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Наш сайт сьогодні відвідали:
Copyright by Birchen Miracle project © 2006-2015