Неділя, 14.07.2024, 10.29.38

Електронна газета "Березове диво"

Краща шкільна електронна газета України у 2012 р. (ХV Національний конкурс шкільних газет), Призер міжнародних конкурсів у 2013-2015 рр. (у номінації "ІТ проект" Міжнародних конкурсів-фестивалів дитячо-юнацької журналістики «Прес-весна на Дніпрових схилах»)

Головна | RSS
Меню
Міні-чат
А звідки Ви до нас завітали?

Краще фото (перегляди)


Краще фото (оцінки користувачів)


Краще фото (коментарі користувачів)


Головна сторінка » 2017 » Січень » 15 » Переломний вік
Переломний вік
15.45.03

У січні 2017 р. проекту "Birchen Miracle" виповнилось 11 років. За ці роки ми пройшли шлях від стіннівки до повноцінного проекту, що здобув визнання на всеукраїнському та міжнародному рівнях. Але вигравши в одному, втрачали в іншому, разом зі злетами були і падіння, а поряд з успіхами - поразки. Та успіхи не зупинили розвиток проекту, а змусили шукати нові цілі. Невдачі ж лише загатрували силу волі і духу. За минулий рік наш проект пережив період поступового відновлення після ряду спроб заздрісних і нерозумних людей, які лише вміють видавати чужі здобутки за свої, зупинити його існування у 2012-2015 рр. Наразі найактивнішим є гурток "Інтелектуали", що об'єднує 160 учнів Берездівського НВК і велику кількість випускників нашої школи та учнів з інших навчальних закладів. Поступово відновлюють свою діяльність гуртки "Юнкор" і "Дослідник". Напрямки "Історія", "Інтернет", "Фотокор" та "Переклад" продовжують працювати за індивідуальним графіком.

До здобутків проекту за останній рік додались І місця керівника у Міжнародному фестивалі педагогічних інновацій у м. Черкаси (вересень 2016 р.) і обласної постійнодіючої виставки "Освіта Хмельниччини на шляхах реформування" (грудень 2016 р.).

Юнкори проекту Олександр Опанасюк та Оксана Стецюк стали лауреатами Міжнародного фестивалю-конкурсу дитячо-юнацької журналістики "Прес-весна на Дніпрових схилах" у м. Київ (травень 2016 р.).

Команда веб-сайту berezdiv.at.ua здобула ІІІ місце у вебометричному рейтингу VI конкурсу на кращий веб-сайт закладів освіти української інтернет асоціації спільно з Сумським державним університетом.

Ще одним позитивом можна однозначно вважати розширення інтелектуального змагання "Кубок села" до рівня громади та матеріальна підтримка юних інтелектуалів Берездівським сільським головою Віктором Васьківським та ГО "Громадська ініціатива Романа Мацоли "Інститут солідарності громад".

Інтернет-газета "Березове диво" у 2017 р. стане офіційною газетою навчальних закладів нашої громади. Про це стало відомо з наказу відділу освіти, молоді та спорту, культури та туризму Берездівської сільської ради №49/2016-н/од від 27.12.2016 р.

Серед втрат найвідчутнішою була відсутність щорічного інтернет-конкурсу, який вперше за роки його існування не був проведений, та слабка наповнюваність контентом інформаційних ресурсів, що виникла через зміну поколінь у команді юнкорів проекту.

Багато чого зроблено, та ще більше заплановано на 2017 рік. Але найголовнішим, про що мріємо не лише ми, є настання довгожданного миру на всій території нашої рідної України. 

Сергій Опанасюк, керівник проекту

Категорія: Наш проект | Переглядів: 494 | Додав: berezdiv | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі
[ Реєстрація | Вхід ]
Custom Search
Форма входу

Хмаринка тегів
Новини школи Розробки вчителів (англійська мова) Випускники Творча майстерня Довідник для учнів Особливий погляд Наша школа Книги та роздатковий матеріал Наш проект Учнівські презентації Наше село Особисті фото Спортивні новини новини Інтелектуальні змагання Розробки вчителів (виховна робота) Розробки вчителів (математика) Інтелектуальний інтернет конкурс ЗНО Літературна світлиця Оголошення та реклама відвідувачів Новини села Шкільні новини вірні збірній картинки Відеотека
Пошук
Статистика

Онлайн всього: 4
Гостей: 4
Користувачів: 0
Наш сайт сьогодні відвідали:
Copyright by Birchen Miracle project © 2006-2015