Понеділок, 29.04.2024, 03.20.04

Електронна газета "Березове диво"

Краща шкільна електронна газета України у 2012 р. (ХV Національний конкурс шкільних газет), Призер міжнародних конкурсів у 2013-2015 рр. (у номінації "ІТ проект" Міжнародних конкурсів-фестивалів дитячо-юнацької журналістики «Прес-весна на Дніпрових схилах»)

Краще фото (коментарі користувачів)

Головна сторінка » 2017 » Лютий » 16 » 1/2 фіналу ІІІ Кубку з інтелектуального футболу між класами Берездівського НВК
1/2 фіналу ІІІ Кубку з інтелектуального футболу між класами Берездівського НВК
13.56.30

Першими фіналіста визначили команди 6 та 10 класів, що зійшлись в очному протистоянні 9 лютого 2017 р. Незважаючи на відповідальність за результат обидві команди з перших запитань почали грати у відкритий атакувальний футбол, наслідком чого став обмін голами ще на початку І тайму і гострий удар зі штрафного, який нейтралізувала голкіпер десятикласників Оксана Стецюк. ІІ тайм розпочався з наступу "Вересу", що завершився голом у виконанні Василя Середюка. Його одноклубники могли збільшити перевагу, але Дар'я Корнатівська відбила удар. У той момент, коли десятикласники вже були готові радіти перемозі, капітан команди "Барселона" дещо охолодив їхній запал, перевівши гру у додатковий час, в якому команди обмінялись небезпечними ударами, що були успішно відбиті голкіперами. Тому переможця мала визначити серія післяматчевих пенальті. Першими результативно пробили Юлія Данильчук та Дар'я Корнатівська. Удари Анни Агеєвої та Анни Захарчук голкіпери відбили. Удар Євгена Кучерука був легким для Дар'ї Корнатівської, а удар Богдана Пилипчука потрапив у штангу. Удари четвертої пари Оксани Стецюк та Крістіни Бондарук мети не досягли. П'ята пара Василь Середюк та Аліна Опанасюк свої удари виконали бездоганно. І лише за шостими ударами прийшла розв'язка у матчі. Інна Долгерт пробила чітко, а її візаві Богдан Козліков не зумів ударити в площину воріт. Тому у фінал вийшла команда 10 класу.

Статистика матчу:

«Барселона» (6 клас) – «Верес-2» (10 клас) 4:5 (2:2 - основний час, 0:0 - додатковий час, 2:3 - післяматчеві пенальті)

Голи забили: Євген Кучерук, 5, Василь Середюк, 13, 39, Юлія Данильчук, 27, Інна Долгерт, 42 - Богдан Пилипчук, 2, 20, Дар'я Корнатівська, 28, Аліна Опанасюк, 40

Небезпечні удари у основний час: 3:3

Небезпечні удари у додатковий час: 1:1

Серія післяматчевих пенальті: 5:5

Жовті картки: Богдан Пилипчук, 37, Дмитро Кирилюк, 42

Склад команди «Барселона»: Богдан Пилипчук (капітан команди), Дар’я Корнатівська, Діана Власюк, Богдан Козліков, Анна Захарчук, Крістіна Бондарук, Аліна Опанасюк

Склад команди «Верес-2»: Оксана Стецюк (капітан команди), Дмитро Кирилюк, Юлія Данильчук, Інна Долгерт, Євген Кучерук, Анна Агеєва, Василь Середюк

ІІ путівку до фіналу розіграли команди 9 та 11 класів 16 лютого 2017 р. У цій грі зустрілись кращі команди Чемпіонату. Тому грали обережно, переважно у захисті, переходячи у контратаки лише у виняткових ситуаціях. Така стратегія призвела до того, що команди лише по разу у І таймі вдарили у ворота суперників. І якщо Олександр Возлюк справився зі своїм завданням, то Анна Яцюк пропустила гол. У ІІ таймі команди знову обмінялись гострими випадами. Та цього разу обидва голкіпери відстояли надійно. Кульмінація матчу відбулась на 18 запитанні, коли реалізував пенальті капітан команди Олександр Возлюк, який приніс своїй команді квиток у фінал.

«Реал» (9клас) – «Баварія» (11 клас) 0:2

Голи забили: Віталій Броніч, 8, Олександр Возлюк, 18 (п)

Небезпечні удари: 2:3

Жовті картки:

Склад команди «Реал»: Анна Яцюк (капітан команди), Олександра Лотоцька, Тетяна Хомич, Віталій Корженко, Віктор Бондарук, Іванна Гаєвська, Катерина Лук'яниця

Склад команди «Баварія»: Олександр Возлюк (капітан команди), Анастасія Степанюк, Тетяна Соколець, Дмитро Хомич, Олена Яцюк, Віталій Броніч, Лариса Ніжнік

Хмаринка тегів
Новини школи Розробки вчителів (англійська мова) Випускники Творча майстерня Довідник для учнів Особливий погляд Наша школа Книги та роздатковий матеріал Наш проект Учнівські презентації Наше село Особисті фото Спортивні новини новини Інтелектуальні змагання Розробки вчителів (виховна робота) Розробки вчителів (математика) Інтелектуальний інтернет конкурс ЗНО Літературна світлиця Оголошення та реклама відвідувачів Новини села Шкільні новини вірні збірній картинки Відеотека