Неділя, 18.11.2018, 22.30.16

Інтелектуальні інтернет-конкурси

Інформація про інтелектуальні інтернет-конкурси проекту

Головна | RSS
Меню сайту
Міні-чат
Наше опитування

Дайте оцінку нашому сайту
1. Відмінно
2. Добре
3. Непогано
4. Жахливо
Всього відповідей: 87

А звідки Ви до нас завітали?

Краще фото (перегляди)


Краще фото (оцінки користувачів)


Краще фото (коментарі користувачів)


Головна » Статті » Інтелектуальні конкурси проекту "Birchen Miracle"

Інтелектуальний інтернет-конкурс "Intellectuals 2011"

 Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у новому інтелектуальному інтернет-конкурсі "Intellectuals 2011". 

До участі у конкурсі допускаються учні 9-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів та студенти вищих навчальних закладів України.

Організатори конкурсу: Хмельницький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти та проект "Birchen Miracle" Берездівського НВК. 

Призери конкурсу будуть поділені на 2 групи:

- Учні ЗНЗ України (отримають за призові місця дипломи ХОІППО та поповнення рахунку на номери мобільних операторів України у сумі 30 грн. за І місце, 20 грн. - за ІІ, 10 грн. - за ІІІ підсумкове місце).
- Студенти ВНЗ України (отримають за призові місця дипломи ХОІППО та поповнення рахунку на номери мобільних операторів України у сумі 30 грн. за І місце, 20 грн. - за ІІ, 10 грн. - за ІІІ підсумкове місце).

Це вже шостий інтелектуальний інтернет конкурс нашого проекту.  У відбірковому турі та фіналі п'ятого конкурсу взяли участь 59 учнів з 12 населених пунктів, 13 навчальних закладів, 5 областей України.

Фінал конкурсу відбудеться 25 жовтня 2011 р. Реєстрація у конкурсі та проходження відбіркового туру - з 1 вересня до 23 жовтня 2011 р.

Для того, щоб взяти участь у конкурсі, необхідно:
1. Стати користувачем сайту berezdiv.at.ua .
2. Пройти реєстрацію на конкурс на форумі сайту .
(Реєстрація учасників конкурсу на сайті berezdiv.at.ua триває з 1 вересня до 23 жовтня 2011 р.).
3. Пройти відбіркове тестування у розділі "Перевір себе" .
(Проходження відбіркового туру учасниками конкурсу можливе з 1 вересня до 23 жовтня 2011 р.).
Відбіркове тестування можна проходити кілька разів, але не більше 1 протягом дня. При визначенні кінцевих результатів враховуватиметься той результат відбіркового тестування, за яким учасник пройшов у фінал конкурсу.
4. У разі успішного проходження відбіркового тесту Ви зможете взяти участь у фіналі конкурсу 25.10.2011 р. з 9:00 до 10:30 год., з 11:00 до 12:30 год., з 15:00 до 16:30. Також можливі виключення для проходження фінального тесту у інший час 25.10.2011 р. через особливі обставини.  
При підготовці до конкурсу потрібно використовувати джерела енциклопедичного характеру та джерела, що містять запитання до різних інтелектуальних конкурсів. Особливо корисними при підготовці стануть інтернет-ресурси:

http://www.2h.com/iq-tests.html

http://www.funeducation.com/Tests/

http://www.allthetests.com/iq-test-intelligence.php3

http://www.queendom.com/tests/index.htm

http://www.highiqsociety.org/iq-tests.php

http://www.childs-iq.com/

Список учасників, які пройшли у фінал конкурсу, буде розміщений на сайті berezdiv.at.ua за цим гіперпосиланням.
При визначенні кінцевих результатів враховуватимуться результати відбіркового туру. Максимальна кількість балів, яку команда може здобути під час участі в конкурсі, - 120.
Результати конкурсу будуть оголошені до 31 жовтня 2011 р. на сайтах hoippo.km.ua, berezdiv.at.ua; переможці конкурсу будуть нагороджені призами (до 9 листопада 2011 р.) та грамотами Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти (до 31 травня 2012 р.).

P. S. Якщо у Вас виникли запитання стосовно конкурсу - залишайте їх на нашому форумі у темі "Технічна підтримка конкурсу".

P.P.S. Учні 5-8 класів, які виявили бажання брати участь у конкурсі, допускаються до участі в конкурсі, але на загальних умовах (тобто для них будуть такі ж запитання,  як і для решти учасників).

Категорія: Інтелектуальні конкурси проекту "Birchen Miracle" | Додав: berezdiv (01.07.2011)
Переглядів: 703 | Теги: Інтелектуальний інтернет конкурс | Рейтинг: 5.0/3
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Custom Search
Хмаринка тегів
Новини школи Розробки вчителів (англійська мова) Випускники Творча майстерня Довідник для учнів Особливий погляд Наша школа Книги та роздатковий матеріал Наш проект Учнівські презентації Наше село Особисті фото Спортивні новини новини Інтелектуальні змагання Розробки вчителів (виховна робота) Розробки вчителів (математика) Інтелектуальний інтернет конкурс ЗНО Літературна світлиця Оголошення та реклама відвідувачів Новини села Шкільні новини вірні збірній картинки Відеотека
Пошук
Форма входу

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Наш сайт сьогодні відвідали:

Copyright by Birchen Miracle project © 2006-2015