Неділя, 18.11.2018, 23.03.05

Інтелектуальні інтернет-конкурси

Інформація про інтелектуальні інтернет-конкурси проекту

Головна | RSS
Меню сайту
Міні-чат
Наше опитування

Дайте оцінку нашому сайту
1. Відмінно
2. Добре
3. Непогано
4. Жахливо
Всього відповідей: 87

А звідки Ви до нас завітали?

Краще фото (перегляди)


Краще фото (оцінки користувачів)


Краще фото (коментарі користувачів)


Головна » Статті » Інтелектуальні конкурси проекту "Birchen Miracle"

Інтелектуальний інтернет-конкурс "Інтелектуали"
Шановні користувачі сайту! З радістю повідомляємо Вам про новий інтернет-конкурс, що проводитиметься на нашому сайті. Запрошуємо всіх бажаючих позмагатись з іншими користувачами сайту за цінні призи, показати свою ерудицію українською та англійською мовами. Інтернет-конкурс "Інтелектуали" буде вже ІХ конкурсом, що проводяться на нашому сайті. У відбірковому турі попереднього конкурсу взяли участь 87 учнів та студентів з 7 областей України. До участі у фінальному турі було допущено 29 конкурсантів з 16 навчальних закладів, 16 населених пунктів, 4 областей України.
Організаторами цьогорічного конкурсу є відділ освіти Славутської районної адміністрації та Берездівський НВК.  
Конкурс є відкритим дистанційним комплексним освітнім міжпредметним проектом, спрямованим на розвиток та прояв загальної ерудиції учнів, формою мережевої взаємодії загальноосвітніх навчальних закладів різних областей України. 
Конкурс проводиться з метою сприяння інтелектуальному та особистісному розвитку учнів загальноосвітніх навчальних закладів.
Основні завдання конкурсу:
забезпечення доступності, якості і ефективності освіти школярів на основі використання різноманітних освітніх технологій; 
підвищення мотивації учнів до пізнавальної діяльності;
формування в учнів ключових компетентностей, спрямованих на саморозвиток;
підвищення загального рівня інформаційної культури учнів;
вдосконалення діяльності педагогів щодо розвитку творчого мислення учнів.
Конкурс проводиться з 01 лютого по 01 березня 2013 р. у ІІ етапи:
І етап: відбірковий - включає реєстрацію та проходження відбіркового туру на сайті berezdiv.at.ua проекту «Birchen Miracle» Берездівського навчально-виховного комплексу в розділі «Перевір себе» (з 01 лютого по 27 лютого 2013 р.)
ІІ етап: фінальний – для тих учасників, які пройшли відбірковий тур (01 березня 2013 р.)
Учасниками конкурсу можуть бути як учні 9-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів, так і молодші за віком школярі за умови, що усі учасники виконують однакові завдання.   
Конкурсні завдання виставляються українською та англійською мовами у співвідношенні 50/50. У І (відбірковому) турі учасники конкурсу відповідають на 10 запитань загального рівня ерудиції (по 5 запитань українською та англійською мовами). Учасник І туру має можливість повторно проходити тестування, але не більше одного разу протягом доби. Часові рамки для проходження І туру не встановлюються. Максимальна кількість балів, що учасник може здобути у І турі, - 20.
У ІІ (фінальному) турі фіналісти конкурсу відповідають на 40 запитань загального рівня ерудиції (по 20 запитань українською та англійською мовами). Учасник ІІ туру не має можливості повторно проходити тестування. Часові рамки для проходження ІІ туру встановлюються в межах 60 хвилин. Максимальна кількість балів, що учасник може здобути у ІІ турі, - 80.
За результатами визначаються переможці та лауреати конкурсу. Максимальна сумарна оцінка за участь у двох турах конкурсу становить 100 балів. Кількість перших, других, третіх місць може становити до 30 відсотків від загальної кількості учасників фінального тестування з орієнтованим розподілом їх у співвідношенні 1:2:3. Перше місце не визначається, якщо учасник не набрав 90 балів. Друге місце не  визначається, якщо учасник не набрав 80 балів. Третє місце не визначається, якщо учасник не набрав 70 балів. Лауреатом конкурсу визначаються учасники, які набрали у підсумку більше 60 балів, але їхня кількість не може перевищувати 50 відсотків від загальної кількості учасників фінального тестування.
Переможці конкурсу нагороджуються дипломами та  USB-флеш-накопичувачами на 16 GB за І місце, на 8 GB - за ІІ, на 4 GB - за ІІІ підсумкове місце, лауреати – грамотами лауреата конкурсу.
Для того, щоб взяти участь у конкурсі, необхідно:
1. Стати користувачем сайту berezdiv.at.ua .
2. Пройти реєстрацію на форумі сайту. (Реєстрація на сайті berezdiv.at.ua триватиме з 01 лютого 2013 р. по 27 лютого 2013 р.). 
3. Пройти відбіркове тестування у розділі "Перевір себе". (Проходження відбіркового туру учасниками конкурсу можливе з 01 лютого 2013 р. по 27 лютого 2013 р. ).
Відбіркове тестування можна проходити кілька разів, але не більше одного протягом дня. Список фіналістів оновлюватиметься до 28 лютого 2013 р. При визначенні кінцевих результатів враховуватиметься той результат відбіркового тестування, за яким учасник пройшов у фінал конкурсу.
4. У разі успішного проходження відбіркового тесту Ви зможете взяти участь у фіналі конкурсу, що відбудеться 01 березня 2013 р. у 4 часові проміжки: з 9:00 до 10:00 год.; з 11:00 до 12:00 год.; 15:00 до 16:00; з 17:00 до 18:00. Також можливі виключення для проходження фінального тесту у інший час 01.03.2013 р. через особливі обставини. В такому випадку про це завчасно потрібно повідомити оргкомітет конкурсу.
При підготовці до конкурсу потрібно використовувати матеріали енциклопедичного характеру та джерела, що містять запитання до різних інтелектуальних конкурсів. 
Прес-служба проекту "Birchen Miracle"


Категорія: Інтелектуальні конкурси проекту "Birchen Miracle" | Додав: berezdiv (25.01.2013)
Переглядів: 599 | Теги: Інтелектуальний інтернет конкурс | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Custom Search
Хмаринка тегів
Новини школи Розробки вчителів (англійська мова) Випускники Творча майстерня Довідник для учнів Особливий погляд Наша школа Книги та роздатковий матеріал Наш проект Учнівські презентації Наше село Особисті фото Спортивні новини новини Інтелектуальні змагання Розробки вчителів (виховна робота) Розробки вчителів (математика) Інтелектуальний інтернет конкурс ЗНО Літературна світлиця Оголошення та реклама відвідувачів Новини села Шкільні новини вірні збірній картинки Відеотека
Пошук
Форма входу

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Наш сайт сьогодні відвідали:

Copyright by Birchen Miracle project © 2006-2015