Понеділок, 06.05.2024, 12.43.03

Електронна газета "Березове диво"

Краща шкільна електронна газета України у 2012 р. (ХV Національний конкурс шкільних газет), Призер міжнародних конкурсів у 2013-2015 рр. (у номінації "ІТ проект" Міжнародних конкурсів-фестивалів дитячо-юнацької журналістики «Прес-весна на Дніпрових схилах»)

16.49.36

12 червня 2011 р. у с. Берездів відбувся відбірковий тур до міні-футбольного турніру Панцюка серед команд району. Участь у змаганнях взяли 5 команд - Берездів І, Берездів ІІ, Крупець І, Крупець ІІ, Малий Скнит, що розіграли 2 путівки до фінальної частини турніру.

Берездів І - Крупець ІІ (2:2)

1 матч був надзвичайно складним. Берездів був "важким", а суперникам не вистачило досвіду. Тому і логічна нічия.

Берездів ІІ - Малий Скнит (2:4)

У цьому матчі зусрілись дві зовсім різні команди. Берездів вирізнявся надзвичайно великими швидкостями та індивідуальним дриблінгом. Скнит був у першому для себе матчідуже млявим, але той досвід, що має кожен з гравців Скнита дозволяв реалізовувати навіть напівмоменти. Тому берездівці були весь матч у ролі наздоганяючих.

Берездів І - Крупець І (1:0)

У цьому матчі було все - і жовті картки, і вилучення гравця Крупця за грубу гру, і суперечки з суддею. А вирішив долю матчу один влучний удар нашого нападника - Новіцького Сергія.

Берездів І - Берездів ІІ (3:2)

Напевно представники 1 команди перед матчем думали про легку прогулянку після напруженого матчу з Крупцем. Але представники 2 команди не були з цим згідні - тому дали гідний бій для суперників, про що й свідчить рахунок матчу.

Малий Скнит - Крупець ІІ (7:1)

Перший тайм пройшов майже на рівних, а от в 2 - Крупець "посипався" і навіть не намагався переламати хід зустрічі.

Берездів ІІ - Крупець ІІ (9:3)

У цьому матчі теж було зовсім два різних тайми: перший закінчився з рахунком 3:3, а в 2 берездівчани "розтрощили" деморалізований Крупець з рахунком 6:0!

Крупець І - Малий Скнит (1:2)

У матчі вирішувалась доля фіналіста турніру. У першому таймі команди розійшлись миром - 0:0, а от 2 був цікавіший. Спочатку рахунок відкрив Скнит, з чим був незгідний форвард Крупця, зловивши на контратаці суперників, він зрівняв рахунок. Та все таки у Скнита було більше аргументів, і вони "дотиснули" суперників.

Крупець І - Крупець ІІ (4:2)

Представники 1 команди реабілітувались перед вболівальниками, обігравши своїх односельчан.

Берездів І - Малий Скнит (6:2)

Матч, що вирішував долю 1 місця. Берездів виглядав потужно у цьому матчі і впевнено переграв Скнит.

Фіналістами турніру Панцюка стали команди Берездів І і Малий Скнит

Новицький Ярослав, 10-Б клас, юнкор проекту "Birchen Miracle"

Хмаринка тегів
Новини школи Розробки вчителів (англійська мова) Випускники Творча майстерня Довідник для учнів Особливий погляд Наша школа Книги та роздатковий матеріал Наш проект Учнівські презентації Наше село Особисті фото Спортивні новини новини Інтелектуальні змагання Розробки вчителів (виховна робота) Розробки вчителів (математика) Інтелектуальний інтернет конкурс ЗНО Літературна світлиця Оголошення та реклама відвідувачів Новини села Шкільні новини вірні збірній картинки Відеотека