Четвер, 18.10.2018, 03.35.29

Електронна газета "Березове диво"

Краща шкільна електронна газета України у 2012 р. (ХV Національний конкурс шкільних газет), Призер міжнародних конкурсів у 2013-2015 рр. (у номінації "ІТ проект" Міжнародних конкурсів-фестивалів дитячо-юнацької журналістики «Прес-весна на Дніпрових схилах»)

Головна | RSS
Меню
Міні-чат
А звідки Ви до нас завітали?

Краще фото (перегляди)


Краще фото (оцінки користувачів)


Краще фото (коментарі користувачів)


Головна сторінка » 2016 » Січень » 15 » Десятка
Десятка
15.45.39

У січні 2016 р. проект "Birchen Miracle" відсвяткував свій перший ювілей - десятиріччя діяльності. Відсвяткував - це дуже пафосно сказано. Адже влаштовувати грандіозні заходи з відзначення ювілею - не входить у сферу інтересів нашого проекту. Тим паче у такій складній ситуації навколо нас. За десять років ми пройшли досить непростий та водночас цікавий шлях. Найлегше було досягнути вершин на Всеукраїнському та Міжнародному рівні, найважче у більшості випадків - на рівні області. Чим більшого визнання наш проект досягав, тим більший був спротив його розвитку зі сторони місцевого керівництва в особі директора Берездівського НВК і її блазнів. Все це призвело до того, що у 2014-2015 рр. проект ледве не припинив свого існування. Але все, що нас не вбиває - робить сильнішими.

У 2015 р. повною мірою працював лише гурток "Інтелектуали". Напрямки "Юнкор", "Дослідник", "Історія", "Інтернет", "Фотокор" та "Переклад" працювали за індивідуальним графіком.

Команда проекту здобула в черговий раз ІІІ місце в номінації "ІТ-проект" Міжнародного фестивалю-конкурсу дитячо-юнацької журналістики "Прес-весна на Дніпрових схилах" у м. Київ (травень 2015 р.).

Але найважливішим досягненням є те, що зроблено перші кроки у відновлені усіх напрямків діяльності проекту, що вже незабаром принесе свої плоди. Адже крім тиску зі сторони адміністрації навчального закладу проект ще й переживає зміну поколінь, найактивніші учасники якого - учні 4-5 класів. Перед проектом також відкриваються нові перспективи у зв'язку зі створенням Берездівської об'єднаної громади, керівництво якої впевнений сприятиме інтелектуальному розвитку учнів нашої громади. Тому надіюсь що наступний рік принесе для команди проекту нові виклики і здобутки. 

Сергій Опанасюк, керівник проекту

Категорія: Наш проект | Переглядів: 205 | Додав: berezdiv | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі
[ Реєстрація | Вхід ]
Custom Search
Форма входу

Хмаринка тегів
Новини школи Розробки вчителів (англійська мова) Випускники Творча майстерня Довідник для учнів Особливий погляд Наша школа Книги та роздатковий матеріал Наш проект Учнівські презентації Наше село Особисті фото Спортивні новини новини Інтелектуальні змагання Розробки вчителів (виховна робота) Розробки вчителів (математика) Інтелектуальний інтернет конкурс ЗНО Літературна світлиця Оголошення та реклама відвідувачів Новини села Шкільні новини вірні збірній картинки Відеотека
Пошук
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Наш сайт сьогодні відвідали:
Copyright by Birchen Miracle project © 2006-2015