Субота, 20.04.2024, 04.27.56

Форум

Головна | RSS
[ Нові повідомлення · Участники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: berezdiv, lordi, Натусік, Котик  
Форум » Учнівський форум » Теми форуму » Шкільні приколи (Про різні цікаві випадки, які трапились під час навчання)
Шкільні приколи
berezdivДата: Вівторок, 27.04.2010, 10.59.37 | Повідомлення # 1
Admin
Група: Администраторы
Повідомлень: 106
Статус: Оффлайн
Пропоную у цій темі розповідати про різні приколи, які трапились з Вами та Вашими друзями під час навчання у школі
 
alfiДата: Неділя, 16.01.2011, 22.55.48 | Повідомлення # 2
Осавула
Група: Пользователи
Повідомлень: 6
Статус: Оффлайн
Прикольна тема, зайшов почитати, а відповідей чомусь 0,0. Ну що ж треба колись починати. Значить діло було так. Вирішилии мии якось з класом від останнього уроку закосити і навіть наші ботани були змушені з цим погодились. Шурує значить наша бригада по сходах, а тут директор. Ми з гарячки всі сховались у туалеті. Як ми туди всі толпою помістились це ще не біда, але рукавичка тут відпочиває. Директор все одно запас нас і зайшов у туалет. Довго потім прийшлось пояснювати про несвіжі пончики у їдальні... Зачинщиків бунту звичайно у той же ж день покарали, а замість одного уроку ми отримали аж два...
 
lordiДата: Понеділок, 24.01.2011, 08.22.19 | Повідомлення # 3
Обозний
Група: Друзі
Повідомлень: 158
Статус: Оффлайн
Вуаахаххаах клас biggrin надо вспомнить шо у нас у школі було happy

S.T.A.L.K.E.R. ТЧ,ЧН,ЗП Fallout 3 and TES IV, Pоstal 2 - найкращі ігри які я грав но є ше багато класних. (Я геймер це як професія=))
 
VitaliiДата: Понеділок, 31.01.2011, 08.26.31 | Повідомлення # 4
Полковник
Група: Друзі
Повідомлень: 25
Статус: Оффлайн
Ну короче внас був такий прикол на уроці Української мови. В нашому класі новенького таємно взяли портфель і передаввали його і тута кинули на середину класу. Всі думали що вчителька всіх підніме але вона взяла портфель і викиула з класу. Всі так сміялись! happy ^_^ happy ^_^ happy
 
ОленкаДата: Понеділок, 31.01.2011, 08.37.49 | Повідомлення # 5
Сотник
Група: Друзі
Повідомлень: 7
Статус: Оффлайн
а в нас там одна дівиця заклала ноги на стіл для учителя!!! roll lol icecream
 
lordiДата: Понеділок, 31.01.2011, 08.52.01 | Повідомлення # 6
Обозний
Група: Друзі
Повідомлень: 158
Статус: Оффлайн
Помню помню.....

S.T.A.L.K.E.R. ТЧ,ЧН,ЗП Fallout 3 and TES IV, Pоstal 2 - найкращі ігри які я грав но є ше багато класних. (Я геймер це як професія=))
 
Форум » Учнівський форум » Теми форуму » Шкільні приколи (Про різні цікаві випадки, які трапились під час навчання)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Статистика
Custom Search
Copyright by Birchen Miracle project © 2006-2015